trenfrruar
+90 (342) 238 14 41 info@ecringida.com.tr

Ecrin Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Tarandir Şirketler Grubu Çatısı altında Gaziantep bölgesinde faaliyet gösteren Ecrin Gıda bölgenin gözdesi olmaya devam ediyor. Gaziantep’te 1952 yılında Şekerleme sektörüne Seven markası ile adım atan Ecrin Gıda kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve lezzet anlayışından ödün vermiyor. Lokum üretimi ile başlayan Ecrin Gıda ürün yelpazesini her geçen gün genişletiyor. Reçel, Helva, Tahin, Pekmez ve Toz içecek gibi ürünlerle çeşitlerini arttıran firma tescilli markalarıyla sektöründe hak ettiği yeri aldı. Ecrin Gıda yurt içinde göstermiş olduğu büyük başarılar sonucu ihracatta da pazar payını arttırdı. Yurt içinde pek çok bölgede oluşturduğu distribütör ve bölge satış depolarıyla hizmet veriyor.

  • Krem Çikolata
  • Yumuşak Şeker
  • Sert Şeker
  • Karamel Şeker
  • Lokum
  • Reçel
  • Ekşi Soslar

Hikayemiz

Ecrin Gıda müşterilerinden aldığı güvenle üretim kapasitesini geliştirerek Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 16.000 m2’lik modern üretim tesisinde hizmet vermektedir.

Tüketicilerinin istekleri ve damak zevkleri doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ecrin Gıda, yumuşak ve sert şeker üretiminde çeşitli markalarıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet etmenin onurunu yaşamaktadır.

Tedarikçisinden son tüketiciye, çalışanından yöneticisine istikrarla büyüyerek kısa zamanda çağın gereği olan teknoloji ve bilgiye, kurumsal kültüre sahip olan Ecrin Gıda 40’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirerek hedeflerine hızlı bir şekilde yürüyor.

Kalite Politikası

Üretiminin en başına insan değerini koyan Ecrin Gıda ortaya koyduğu tüm ürünlerde kaliteli hammadde kullanmanın yanında, tüm üretim aşamalarında hijyen ve hassas kalite kontrolünü sağlayarak tüketicilerinin güvenini kazanmıştır.

Kalite, Uygun ve Güvenilir

Şekerleme üretiminde olduğu gibi reçel, krem çikolata, ve lokum üretimlerinde de kalite, uygun ve güvenilir gıdalarımız ile hizmet etmekteyiz.

Hedefimiz

Temel Hedefimiz, gıda sektöründe geliştirdiğimiz, ürettiğimiz ürünleri müşterilerimizle paylaşarak daha da lezzetli tatlar ile kuruluşumuzu Sevgi ile Gelen Lezzet sloganıyla hep bir adım ileri götürmektir.